Wiodąca pozycja na rynku 


DERTOUR DEUTSCHLAND GmbH – to jeden z największych koncernów turystycznych w Europie, ze 100 letnią tradycją, skupiający pod swoim dachem marki DERTOUR, MEIERS WELTREISEN i ITS.

DERTOUR DEUTSCHLAND GmbH z siedzibą w Kolonii posiada zabezpieczenie wpłat na poczet imprez turystycznych:

Ubezpieczyciel i likwidacja szkód: Deutscher Reisesicherungsfonds GmbH z siedzibą w Berlinie, Niemcy; nr dowodu zabezpieczenia: 21100272022. Siedziba: Sächsische Straße 1, D 10707 Berlin, koresp.: skr. pocztowa / Postfach 12 03 22, D 10593 Berlin Telefon 0049 30 78954770, e-mail: schadenmeldung@drsf.reise

Koncern jest liderem w organizacji wyjazdów modułowych, składających się z poszczególnych elementów – świadczeń, dopasowywanych do potrzeb klientów. W tej ofercie można znaleźć wszystko: podróże samochodem, samolotem lub koleją. Hotele, domy lub mieszkania wakacyjne wszystkich kategorii, rejsy statkiem, programy spa i propozycje aktywnego wypoczynku. Dzięki indywidualnemu doborowi usług turystycznych DERTOUR DEUTSCHLAND GmbH zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie - ułożony na życzenie Klienta, gwarantując spełnienia każdego wakacyjnego pomysłu w najciekawszych zakątkach świata: zarówno daleko jak i blisko domu.

Nasze propozycje dostępne są w Polsce w sieci wyselekcjonowanych i najbardziej doświadczonych biur podróży, dzięki czemu przy planowaniu wyjazdów zapewniamy Państwu najlepsze i kompetentne doradztwo.

DER Touristik

Dalekie podróże

Wyjazdy do dalekich krajów charakteryzują się najwyższym stopniem dopasowania do oczekiwań Klientów. Pobyty hotelowe można łączyć z przelotami, transferami, zwiedzaniem, wycieczką objazdową lub wynajmem samochodu albo campera. Najważniejszymi dalekimi kierunkami są Wyspy Oceanu Indyjskiego, Azja, Karaiby. Dużą popularnością cieszą się pobyty w krajach Orientu, również jako stopover podczas podróży na Antypody lub do Azji.

Wyjazdy europejskie i specjalistyczne

Proponujemy wyjazdy do najpiękniejszych rejonów Europy. Oprócz tradycyjnych i lubianych destynacji na południu, jak: Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Francja i Grecja polecamy Państwa uwadze inne ciekawe kierunki: Irlandię i Wielką Brytanię, Skandynawię (latem i zimą), kraje nadbałtyckie z propozycjami wycieczek objazdowych i wynajmem samochodów. Zapraszamy także na wakacje w najbliższej okolicy: w Polsce i innych rejonach Europy centralnej i wschodniej oraz do krajów alpejskich, z bogatym wyborem hoteli i apartamentów.

W ofercie posiadamy także rejsy dalekomorskie i rzeczne, a dla aktywnych: specjalne programy golfowe, rowerowe i wędrówkowe.

Wyjazdy miejskie i eventy

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji wyjazdów miejskich: zarówno do wielkich metropolii jak również do ciekawych małych miasteczek Europy. Bez problemu można wybrać zakwaterowanie z szerokiej palety hoteli, zarezerwować kartę miejską, zwiedzanie miasta, wydarzenia kulturalne: przedstawienia, musicale itp. 
Dla małych i dużych proponujemy zabawę w ponad 40 parkach rozrywki, włącznie z najpopularniejszymi: Disneyland Paris i Legoland.

Pod hasłem „live” przygotowaliśmy oferty na imprezy sportowe na całym świecie: wyścigi Formuły 1, biegi maratońskie, zawody lekkoatletyczne, tenisowe, mecze piłkarskie itp.

DERTOUR Deluxe

To osobna marka działająca w segmencie podróży luksusowych na całym świecie, obejmująca wyłącznie najlepsze na świecie hotele 5- i 6-gwiazdkowe oraz wyselekcjonowane rejsy. DERTOUR Deluxe to najlepsze lokalizacje, wyśmienita kuchnia, zabiegi Spa, gra w golfa. Ponadto najlepsze kategorie pokoi, prywatne transfery z lotniska (również limuzynami i helikopterem) oraz wyjątkowe wycieczki i safari.

Inne propozycje

Marka DERTOUR Ferienautos pośredniczy w wynajmie samochodów wielu renomowanych wypożyczalni na całym świecie.

Za pośrednictwem konsolidatora lotniczego DERTOUR TicketFactory można zarezerwować najlepsze taryfy lotnicze, a na życzenie połączyć je w DER Pakiet ze świadczeniami naziemnymi.

DERtraffic jest największym pośrednikiem przejazdów promowych w Europie, sprzedając bilety promowe na Ocean24.com.

DER Touristik oferuje specjalne stawki ubezpieczeń podróżych ERV (Europäische Reiseversicherungen).

 

DERTOUR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest generalnym agentem sprzedaży (GSA) DERTOUR DEUTSCHLAND GmbH w Polsce.

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500