Wynajmij z DERTOUR samochód, kampera lub motocykl!

SAMOCHÓD

Planujesz wakacje albo business'owy wyjazd i potrzebujesz wynająć samochód? Nic prostszego! Za pośrednictwem DERTOUR wynajmiesz samochód w najdalszym zakątku świata. Powiedz nam gdzie chcesz wynająć auto, a my przedstawimy Ci naszą najlepszą ofertę. Proponujemy Ci samochody w pełni ubezpieczone, od klasy "mini" np. Toyota Aygo, Fiat 500, Fiat Panda, przez klasę "małych samochodów" np. Ford Fiesta oraz klasę "kompaktową" z taki autami jak Kia Ceed, Nissan Juke, Ford Focus. W klasie "średniej" znajdziecie takie samochody jak np. Ford Sportage, Renault Scenic, Seat Toledo czy Opel Insigna. W zależności od Waszych upodobań możecie wybrać samochód z manualną skrzynią biegów lub w wersji automatycznej. Proponujemy wiele dodatkowych usług jak np. wypożyczenie nawigacji, wypożyczenie fotelików dziecięcych, siedzisk podwyższających dla starszych dzieci czy wynajem łańcuchów śnieżnych. Jedziecie większą grupą? Nie ma problemu, w naszej ofercie znajdują się również minivany. A jeśli chcesz się wyróżnić i szukasz samochodów luksusowych lub kabrioletów - również znajdziemy coś dla Ciebie! Chcesz zapytać o wynajem samochodu? Wyślij do nas formularz kontaktowy lub email na adres biuro@dertour.pl 

KAMPER

Kto z nas nie marzył, żeby rzucić wszystko, kupić kampera i pojechać niespiesznie zwiedzać Europę, zatrzymując się, gdzie tylko nam się wymarzy? A może tak przejechać prze Stany Zjednoczone Ameryki od jednego brzegu do drugiego? Dzisiaj możecie spełnić te marzenia, niekoniecznie kupując własnego kampera, ale wypożyczając go za pośrednictwem DERTOUR. W naszej ofercie znajdziecie kampery dostępne zarówno w Europie, Afryce jak i Stanach Zjednoczonych, Australii czy Nowej Zelandii. Wybierzcie termin, kierunek, ilość osób i wyślijcie do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub email na adres biuro@dertour.pl, a my przygotujemy Wam i prześlemy propozycję wynajmu kampera.

Obecnie można wynajmować campery w: Australii, Botswanie, Kanadzie, Szwajcarii, Hiszpanii, Finlandii, Francji, Wlk. Brytanii, Irlandii, Islandii, Namibii, Holandii, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Szwecji, USA i w Niemczech.

MOTOCYKL

Chcielibyście poczuć wiatr we włosach, powiew ciepłego, letniego wiatru na twarzy oraz niepohamowaną wolność jaką daje jazda motocyklem po bezkresnych drogach Ameryki? Dzisiaj macie niepowtarzalną szansę skorzystać z oferty DERTOUR i wynająć motocykl w Stanach Zjednoczonych. Do Waszej dyspozycji oddajemy, a jakże by inaczej, kultowe motocykle marki Harley-Davidson. W zależności do potrzeb i możliwości możecie wybrać takie modele jak Heritage Softail, Street Bob, Street Glide, Road Glide, Road Glide Ultra czy równie kultowy, co sama marka, model Electra Glide Ultra. Jeżeli chcecie spędzić czas i zwiedzać USA nieco inaczej jak wszyscy, wypożyczcie motocykl za pośrednictwem DERTOUR i ruszajcie w drogę po niezapomniane wrażenia. 
Jak dokonać rezerwacji lub otrzymać ofertę? Wyślijcie zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub email na adres biuro@dertour.pl, a my przygotujemy i prześlemy Wam najlepszą ofertę wynajmu Harleya w USA.

Oferta wynajmu motocykli dotyczy wyłącznie USA.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500